Home Champions League
Kjo është fotoja e parë e Ronaldos si "bardhezi" (FOTO LAJM)
Ronaldo është zyrtarizuar ditën e djeshme si lojtarë i klubit italian, Juventus.

Lajmë është bërë i ditur nga vetë klubi i Juventus dhe së fundmi po qarkullon edhe një foto e Ronaldos me zyrtarët e lartë të Juventus dhe me presidentin Andrea Agnelli.

Ronaldo duket në foto i buzëqeshur dhe me një gotë verë për të festuar kalimin te klubi i ri dhe ndoshta jo rastësisht ai është veshur me bluzë të zezë, dhe pantallona të bardha. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kaq para paguajnë sponsorët për këta 10 futbollistë
Trondit ish-futbollisti: Messi e CR7 jetojnë në një burg të artë
Pas barazimit, plas "sherri" mes Pogba dhe Mourinho
Presidenti i Real Madridit nuk u ndahet "thumbave" për CR7
Messi dhe CR7 bëhen bashkë për të "bojkotuar" FIFA-n

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media