Home Champions League
Klubi italian bën komentin më qesharak për Ronaldon (FOTO LAJM)
Ronaldo është bërë tema kryesore e ditës së djeshme në të gjithëbotën e sportit.

Sulmuesi portugez ishte përfolur prej disa ditësh për një tranferim te Juventus, por vetëm ditën e djeshme u zyrtarizua gjithçka.

Teksa ky transferim ka hequr disi edhe vëmendjen nga Botërori i Rusisë, një koment epik ka pasur klubi i Frosinones në Itali.

“Mëkat Juventus. Edhe ne ishim në tratativë për Kristianon. Mirë se erdhe në Seria A!” – shkruan me shaka Frosinone në TWitter.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kaq para paguajnë sponsorët për këta 10 futbollistë
Trondit ish-futbollisti: Messi e CR7 jetojnë në një burg të artë
Pas barazimit, plas "sherri" mes Pogba dhe Mourinho
Presidenti i Real Madridit nuk u ndahet "thumbave" për CR7
Messi dhe CR7 bëhen bashkë për të "bojkotuar" FIFA-n

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media