Home Champions League
Si pritet të luaj Juventus me CR7 në skuadër? (FOTO LAJM)
Juventus arriti tw bwjw blerjen mw tw madhe nw kwtw sezon, Cristiano Ronaldon.

Disa nuk emendoni qw njwgjw e tillw mund tw ndodhte, por rezultoi qw ky nuk ishte thjesht njw thashethem merkatoje dhe ditwn e djeshme Ronaldo wshtw zyrtarizuar te klubi i Juventus.

Me blerjen e Cristiano Ronaldos, tifozët e Juventusit kanë nisur që tani të “thurin” në mendjen e tyre skemat që mund të përdoren në sezonin e ri.

Allegri ka pasur shumë opsione në sulm edhe pa portugezin, por me CR7 në Torino këto opsione bëhen të pafundme.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga skemat që mund të shohim te Juventusi sezonin e ardhshëm…
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media