Home Champions League
Roma përdor Messin për tu tallur me Juventus dhe Ronaldon (FOTO LAJM)
Trasnferimi i Ronaldos te klubi i Juventus ka tërhequr vëmendje e të gjithëve dhe sidomos në Serinë A, që tashmë do i tremben edhe më shumë Juventus.

Por klubi i kryëytetasve italian, Roma ka ditur si të ironizoi Juventus për blerjen e Ronaldos.

Roma në faqen e saj zyrtare ka shpërndarë një foto të vjetër të Messit bashkë me Tottin me përshkrimin Mbreti i Romës dhe GOAT (Dhia përdoret për më të mirin e diçkaje).

Ky postim si për inatë të Juventusit është bërë në të njëjtën ditë kur ata zyrtarizuan Cristiano Ronaldon. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ky ishte bakshishi i madh që CR7 i la resortit grek
Ky është futbollisti i ri më i shtrenjtë në botë
Sarri flet për trajnerin e "përzënë", Antonio Conten
Sarri ende i zemëruar me ish-klubin e tij
Ky është lojtari që vrapoi më shumë në Botëror

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media