Home Champions League
Karius vazhdon me gafat, lojtari kundërshtar e ofendon rëndë (VIDEO)
Megjithëse Liverpool mori një fitore me rezultat 3-2, për portierin Loris Karius gafat nuk kanë të ndalur.

Në ndeshjen kundër Tranmere Rovers, portierit Karius i ikën topi nga duart dhe më pas kundërshtarët e ndeshkojnë me gol.

Edhe pse shënuan gol lojtarët nuk e kanë lënë me kaq por kanë menduar si tja nxijnë Kariusit duke e ofenduar.

Kamerat kanë kapur njërin nga lojarët e Tranmeres kur i kthehet portierit gjerman duke i thënë: “Je një copë m**i. /albeu.com.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kaq para paguajnë sponsorët për këta 10 futbollistë
Trondit ish-futbollisti: Messi e CR7 jetojnë në një burg të artë
Pas barazimit, plas "sherri" mes Pogba dhe Mourinho
Presidenti i Real Madridit nuk u ndahet "thumbave" për CR7
Messi dhe CR7 bëhen bashkë për të "bojkotuar" FIFA-n

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media