Home Champions League
Ronaldo refuzon të luaj kundër Real Madridit
Criastiano Ronaldo pas shumë polemikash dhe thashethemesh më në fund është zyrtarizuar te klubi i Juventus.

Por i çuditshëm është fakti që fiks pas 25 ditësh nga zyrtarizimi i tij lojtarit do ti duhet të përballet me ish-klubin e tij që prej 9 vitesh, Real Madrid.

Megjithatë nga ana tjetër mediat italiane raportojnë se Ronaldo nuk do jetë pjesë e kësaj ndeshje, pasi sipas tyre ai është me pushime dhe do ti duhet më shumë kohë që të marrë veten pas këtyre lëvizjeve të mëdha që ka bërë në karrierën e tij.

Takimin Juventus – Real Madrid, që zhvillohet në kuadër të turneu përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me 5 gusht në Landover të Uashingtonit. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin
Modriç tregohet modest: Nuk mendoj për "Topin e Artë"
Xhaka e Strakosha ndër më të mirët në botë (FOTO LAJM)
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita"
"E urreja United, në shtëpi nuk lejohej ngjyra e kuqe"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media