Home Champions League
Mesfushori i PSG del në shitje, Barcelona këmbëngul për të
Barcelona që prej largimit të Andres Iniestas është në kërkim të një mesfushori por nuk ka arritur të akordohet me asnjë lojtarë.

Por mesa duke tashmë ata e kanë objektivin e tyre, bëhet fjalë për qendër mesfushorin Adrien Rabiot dhe kanë nisur tratativat me PSG për të marrë shërbimet e tij.

Nga ana e PSG po e shfrytëzojnë këtë rast dhe thuhet se kanë vendosur edhe një çmim rreth 40 milion euro për mesfushorin.

Ndërsa vetë Rabiot ka shprehur gatishmërinë të bashkohet me Barcelonën, madje nëna e tij Veronique ka folur me Abidal javën e shkuar për arritjen e një transferimi. /albeu.com./Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Askush si ai, Sergio Ramos vendos rekord për kartona të kuq

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media