Home Champions League
Barcelona dhe Real Madrid në "luftë" për "yllin" e Chelseas
Eden Hazard është objektivi kryesor i Barcelonës për tu transferuar këtë verë sipas tabloidid Sport.es

Barcelona tashmë ka arritur të zyrtarizoi dy blerje së fundmi por dështimi i transferimit të Griezmann ka bërë që Barcelona të hedh sytë nga Eden Hazard.

Në garë për Hazard është edhe Real Madridi dhe do të kemi një përballje "El Clasico" për të marrë shërbimet e Hazard.

Nga ana tjetër ka qenë vetë Hazard që ka shprehur dëshirën për tu larguar nga klubi i tij aktual Chelsea. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Xhaka e Strakosha ndër më të mirët në botë (FOTO LAJM)
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita"
"E urreja United, në shtëpi nuk lejohej ngjyra e kuqe"
Zyrtare: Në këtë datë UEFA merr vendimin për Ronaldon
Barcelona apo Kroacia? Braktiset fanella historike (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media