Home Boterori 2018
Mungoi në stadium. Presidentja e Kroacisë pas triumfit foto me Ramën (FOTO LAJM)
Kroacia mbrëmjene djeshme shkroi histori pasi mundi Anglinë dhe u ngjit në finalen e Botërorit ku do ti duhet të përballët me Francën.

Por përveç fitores një gjë tjetër që ra në sy në ndeshjen Kroaci-Angli ishte mungesa e presidentes së Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviq.

Në Bruksel është duke u mbajtur Samiti i NATO-s dhe Presidentja nuk mund ta anashkalonte këtë dhe të ishte në ndjekje të Kombëtares së saj në Botëror.

Megjithatë, Presidentja gjeti përkrahjen e Kryeministrit Rama, me të cilin realizoi edhe një foto pas triumfit.

Fotoja u postua më pas nga Kryeministri Rama në profilin e tij në “Facebook”, duke e vlerësua atë si foton e ditës. /albeu.com./
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media