Home Boterori 2018
Francë - Kroaci, ky është arbitri që do të gjykojë finalen
Të gjithë janë duke e pritur finalen e madhe të Botërorit. Aty ku ka një diferencë të madhe midis skuadrave.

Franca e mbushur plot me yje përballë Kroacisë surprizuese të kompeticionit. Tani është përcaktuar dhe gjyqtari i ndeshjes finale të Botërorit.

Do të jetë argjentinasi Nelson Pitana. Mund të thuhet se nuk është zgjedhja më e mirë sepse Franca e eliminoi Argjentinën por jo.

e ka arbitruar Francën edhe në ndeshjen me Uruguain ku francezët fituan me rezultat 2-0. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pogba dhe Lingard çojnë "Kupën e Botës" në Amerikë (FOTO LAJM)
Ozil thyen heshtjen dhe sfidon Gjermaninë: Do ta bëja prap foton me Erdoganin
Guardiola del kundër Low: Bëri gabim të madh me këtë lojtarë
Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë"
Talljet në rrjet u bënë virale për Neymar por ja reagimi i tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media