Home Boterori 2018
Ky është orari i finales së Botërorit (FOTO LAJM)
Edhe dy ndeshje kanë mbetur për t’u ulur sipari i Kampionatit Botëror “Rusi 2018”.

Të shtunën e 14 korrikut do të luhet sfida e “të dëshpëruarve” mes Anglisë dhe Belgjikës për vendet 3-4, ndërsa ajo më e rëndësishmja, finalja e madhe mes Francës dhe Kroacisë do të zhvillohet të dielën më 15 korrik.

Bie në sy orari i këtyre dy sfidave, që për sportdashësit shqiptarë është paksa i çuditshëm.

Belgjikë-Angli do të luhet në orën 16:00, ndërsa finalja Francë-Kroaci do të startojë në orën 17:00.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pogba dhe Lingard çojnë "Kupën e Botës" në Amerikë (FOTO LAJM)
Ozil thyen heshtjen dhe sfidon Gjermaninë: Do ta bëja prap foton me Erdoganin
Guardiola del kundër Low: Bëri gabim të madh me këtë lojtarë
Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë"
Talljet në rrjet u bënë virale për Neymar por ja reagimi i tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media